Підтримка

Підключення

Модель підключення

Модель називається FFTH (заводимо оптоволокно безпосередньо в будинок наших абонентів), чого часто не дозволяють собі великі оператори в Києві (вони не рідко прокладають оптоволоконний кабель до житлового будинку, а далі здійснюється розводка через звичайну виту пару — FTTN, FTTC, FTTB…)

Технологія підключення

PON (англ. Passive Optical Network – пасивна оптична мережа) –  найбільш перспективна технологія широкосмугового мультисервісного множинного доступу з оптичного волокна, що використовує хвильовий поділ трактів прийому/передачі і дозволяє реалізувати одноволоконну деревоподібну топологію «точка-многоточка» без використання активних мережевих елементів. Іншими словами, мало волокон, відсутність проміжного активного обладнання, нульовий (ну, майже нульовий) вплив погодних умов, зручна WDM система передачі даних від «фабрики по виробництву інтернету» до клієнта і назад по одному волокну. Активне обладнання в цій мережі є тільки на стороні провайдера (в чистій, сухій і прохолодною серверній стійці) і на стороні абонента (на горищі, в передпокої, на старому-доброму стовпі та ін.). Ідеально як для віддалених малонаселених пунктів, так і для міського приватного сектора.

Як це виглядає

Які пристроі їх підключення та індикація показано у відео на нашому ютубканалі

Як замовити підключення

 1. Зв’язатись з нами по контактних тел. або через чат вайбера.
 2. Уточнити чи входить ваш будинок в зону покриття нашої компаніі.
 3. Вибрати тариф, що Вам підходить.
 4. Визначитись з датою і часом підключення.
  Ми працюємо щодня, окрім неділі, та державних свят. Як правило, проводимо 2 підключення в день — перше з 9-00 приблизно до 12-00, друге приблизно з 12-00 до 15-00. Починаємо підключення з будинку, тому нам важливо щоб на час роботи в будинку, був присутній хазяїн будинку або людина, що може приймати рішення по облаштуванню приміщення.
 5. Напередоні підключення, ввечері наша бригада монтажників зателефонує Вам для підтвердження виїзду на об’єкт.
 6. На момент підключення бажано мати роутер, для того що ми могли зразу його налаштувати і підключити до інтеренет.

 

Оплата підключення

 • Оплата за підключення проводиться після виконання монтажних робіт, підписання акту виконаних робіт та підписання договору надання послуг інтернет
 • Ми не беремо завдатків, залогів і т.ін.
 • Можете оплачувати готівкою, або на картку

Налаштування роутерів.

Ми вирішили максимально полегшити налаштування роутерів абонентам  і більшість роутерів з заводськими налаштуваннями готові до підключення і роботи в нашій мережі.

Якщо при підключенні нового роутера не отримано повідомлення про незареєстровану мак адресу — перевірте наступні налаштування

 • WAN — отримання адреси — автоматично (ДНСР)
 • DNSавтоматично
 • Клонування МАС адресивимкнуте
 • Якщо роутер має модуль 3 (4)G, то він має бути вимкнутим або пріорітет підключення має мати кабельне з’єднання (езернет).

Після того як все перевірено — підключаєте кабель від терміналу в WAN роз’єм і телефонуєте або пишете в чат вайбера до техпідримки.

При підключенні роутера в існуючу мережу додатковим пристроєм — ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно його налаштувати на режим роботи точка доступу (міст, брідж), щоб уникнути конфлікту адрес і виходу з ладу всієї локальної мережі.

 

Технологія підключення

PON (англ. Passive Optical Network — пассивная оптическая сеть) — наиболее перспективная технология широкополосного мультисервисного множественного доступа по оптическому волокну, использует волновое разделение трактов приема / передачи и позволяет реализовать одноволоконную древовидную топологию «точка-многоточка» без использования активных сетевых элементов. Иными словами, мало волокон, отсутствие промежуточного активного оборудования, удобная WDM система передачи данных от «фабрики по производству интернета» к клиенту и обратно по одному волокну. Активное оборудование в этой сети есть только на стороне провайдера (в чистой, сухой и прохладной серверной стойке) и на стороне абонента (на чердаке, в прихожей, и др.). Идеально как для удаленных малонаселенных пунктов, так и для городского частного сектора.


Телебачення

Як називається сервіс

Сервіс називається Омега ТВ

Які переваги нашого цифрового телебачення

 • Пакет ТБ не залежить від Вашого інтернет тарифу — (можете обрати максимальний пакет з мінімальним інтернет тарифом або навпаки мінімальний пакет з максимальним інтернет тарифом. також можете міняти їх в кабінеті окремо і незалежно один від одного)
 • Перегляд телеканалів і контенту на різних пристроях (телевізор, через медіа програвач, SmartTV, стаціонарний ПК, ноутбук, планшети та смартфони)
 • Керування ефіром: пауза, перемотка, продовження перегляду, архів телепрограм
 • Підключення декількох пристроїв за одну ціну
 • До 126 телеканалів в цифровій якості, в т.ч. HD канали!

Як дивитись ТБ

 • телевізор (з функцією Smart TV без медіа приставки),
 • телевізор (з медіа приставкою, наприклад АндроідТВ),
 • на моніторі комп’ютера, ноутбука,
 • планшет, смартфон.

Як підключити телебачення

Для того щоб підключити телебачення необхідно замовити послугу в кабінеті абонента в розділі «OmegaTV».

 1. Зайти в Кабінет  і вибрати в меню пункт ОmegaTV
 2. Вибрати тарифный пакет з ТВ каналами, які Вам підходять (список каналів вказаний під кожним тарифом). Для цього потрібно натиснути на кнопку «Подключить пакет»
  Увага! На рахунку абонента має бути сума інтернет тарифу і ТВ пакету за повний місяць, інакше буде заблокований доступ до інтернет за браком коштів.
  Якщо замовлення робиться не спочатку місяця то кошти за невикористані дні згодом повертаються на абонентський рахунок, але початкова оплата має бути повна.
 3. Якщо ТВ пакет вже був замовлений раніше, то буде активною кнопка Сменить пакет — замовлення ТВ пакету на наступний місяць. Можна скористатись лише раз на добу.

Для відключення тв необхідно вибрати в Меню Смена тарифа

Додаткові тарифи знайти і вибрати

Без додаткових тарифів.

Почне діяти з наступного місяця.

 

Активація ОмегаТВ на смартТВ андроідТВ

Для використання телебачення Omega TV вам необхідно завантажити додаток OmegaTV з магазину додатків вашого телевізора, android tv приставки, телефона чи планшета.
Після запуску додатку «OmegaTV» необхідно ввести код активації в вікні «Активация тарифного плана».
Код активації додатку знаходиться в кабінеті абонента в розділі OmegaTV, складається з 4-х символів і виділений червоним кольором

Скільки пристроїв можна підключити

Кількість пристроїв залежить від обраного тарифу:

 • Тариф «ЕФІР» 3 пристрої + веб-плеєр в особистому Кабінеті
 • Тариф «Преміум»4 пристрої + веб-плеєр в особистому Кабінеті
 • Тариф «VIP HD»5 пристроїв + веб-плеєр в особистому Кабінеті

Установка на приставки MAG250\Aura

 1. Зайти в Кабінет  і вибрати в меню пункт ОmegaTV
 2. В розділі «Добавить устройство или плейлист» выбираем пункт добавить плейлист

 3. Оновити сторінку або знову зайти в разділ «OmegaTV», після цього в пункті «Список подключенных устройств» натискаєте на кнопку «Загрузить».
 4. Файл плейлиста буде завантажено на ваш компьютер. Після чого його потрібно скопіювати на USB флешку, яку потім підключити через USB порт приставки MAG250/Aura.
 5. На приставці MAG250/Aura зайти во «Встроенный портал»
 6. Зайти в пункт HomeMedia
 7. Вибираєте вашу флешку та знаходите там файл с назвою hls.m3u. Натискаєте на цьому файлі та вибираєте пункт F3 добавить сохранить (жовта кнопка на пульті)
 8. На головному екрані знаходите в IPTV-канали и Дивитесь там ОмегаТВ

Оплата

Тимчасовий платіж

 • На початку календарного місяця проводиться оплата виконаної послуги, списанням коштів за попередній місяць.
 • Після списання коштів, якщо залишок на рахунку буде меньше ніж вартість всіх послуг (інтернет, ір адреса, ТВ) на поточний місяць, тоді доступ до інтернет буде заблоковано за браком коштів.
 • Відновлення доступу відбуважться автоматично, при надходженні достатньої суми коштів на рахунок.
 • Для того щоб мати в такій ситуаціі можливість доступу до банку для оплати карткою і подовження послуги ми надаемо опцію Тимчасовий платіж.
 • Для цього знаходите в Кабінеті відповідний пункт меню і вводите там суму більшу ніж заборгованість і  як тільки программа відмітить наявність достатніх коштів — відновиться доступ.
 • Тимчасовий платіж не несе фінансових зобов’язань і є тільки засобом тимчасового відновлення доступу і діятиме біля доби, після чого анулюється.
 • Ви можете скористатись опцією Тимчасовий платіж лише один раз на місяць.

Реквізити для оплати

Одержувач: ТОВ «Осокорки онлайн«
IBAN UA623052990000026001026215826
Код ЄДРПОУ: 37995529
В призначенні платежу обов’язково вказувати ПЕРСОНАЛЬНИЙ КОД