osokorki-final-tree-logo-512

Осокорки ОНЛАЙН

Наша компанія народилася в 2007 р, об’єднавши однодумців готових реалізувати потенціал в області інтернет технологій. Осокорки — це наш дім, і проект «Осокорки Онлайн» не змусив себе довго чекати. А з 2012 р почалося будівництво найбільшої оптоволоконної мережі від «Південного» моста за межі міста оптичного кабелю. У нашій зоні охоплення більш 14000 будинків і понад 40 кооперативів. Ми не стоїмо на місці, мережа постійно розширюється, вводяться додаткові сервіси, поліпшується якість послуг. Ми проводимо підключення до мережі інтернет по оптичному кабелю, за рахунок цього забезпечується неперевершена стабільність і висока швидкість обміну даними.

Багатьма провайдерами була зроблена спроба застосувати вже усталену модель FTTH (Fiber To The Home) «міського типу» для забезпечення користувачів своїми послугами – кидаємо багатоволоконний кабель, ставимо активне обладнання – все працює. Тільки дорого, незручно і боязно – проміжне обладнання встановлено, де попало, омивається дощами, вітрами, з’їдається комахами і засиджується птахами. Крім цього, активне мережеве обладнання піддається впливу двох факторів, що не піддаються ніякий статистиці та логіці грози і любителів користуватися кусачками. І все це зручно вирішувалось би будівництвом службових приміщень, але дорого, проблемно (з боку бюрократії) і не завжди можливо. І тут на сцену мережебудування вийшла альтернативна технологія PON, що дрімала на полицях.

osokorki

PON (англ. Passive Optical Network – пасивна оптична мережа) – що швидко розвивається, найбільш перспективна технологія широкосмугового мультисервісного множинного доступу з оптичного волокна, що використовує хвильовий поділ трактів прийому/передачі і дозволяє реалізувати одноволоконну деревоподібну топологію «точка-многоточка» без використання активних мережевих елементів. Іншими словами, мало волокон, відсутність проміжного активного обладнання, нульовий (ну, майже нульовий) вплив погодних умов, зручна WDM система передачі даних від «фабрики по виробництву інтернету» до клієнта і назад по одному волокну. Активне обладнання в цій мережі є тільки на стороні провайдера (в чистій, сухій і прохолодною серверній стійці) і на стороні абонента (на горищі, в передпокої, на старому-доброму стовпі та ін.). Ідеально як для віддалених малонаселених пунктів, так і для міського приватного сектора.

«Осокорки Онлайн» це колектив фахівців, які є професіоналами у своїй справі і вірять в інновації в галузі цифрових технологій і передачі даних. Ми дотримуємося сучасних тенденцій, використовуємо тільки якісне обладнання і розуміємо, що в найближчій перспективі обсяги передачі даних абонентів виросте в рази.